30-04-2015

משלחת מיוחדת מאוגנדה מגיעה לביקור באגרוסטאדיס

IMG-20150430-WA0001במהלך סוף אפריל ותחילת מאי תרה את ישראל משלחת מיוחדת מאוגנדה שבראשה עומדת אחותו של הנשיא, שהנה גם ראש לשכתו.

המשלחת משלבת בין סיורים בנופיה היחודיים של ישראל, הכוללים בין היתר ביקור בים המלח וסיור מודרך בירושלים, וביקורים במשרדי גרנות, קמפוס רופין של אגרוסטאדיס, הקמפוס בכפר סילבר וביקור במספר חוות שבהם חיים ועובדים סטודנטים מאוגנדה.

במהלך השבוע ביקרה המשלחת סטודנטים במשקים ושוחחה עמם על חוויותיהם בישראל כמו גם על ציפיות הממשלה מהסטודנטים לכשישובו לארצם.

IMG-20150430-WA0004אוגנדה החלה לשלוח סטודנטים לתוכנית אגרוסטאדיס כבר בשנה שעברה והגדילה משמעותית את מספר המשתתפים השנה לאור ההצלחה הניכרת. כמו כן הממשלה מפגינה מעורבות ותמיכה רבה בסטודנטים אשר הובטח להם בעבר במסר ישיר מנשיא המדינה, סיוע כלכלי להקמת משקים ברחבי המדינה אשר יאפשרו לסטודנטים לממש את ידיעותיהם החדשות ולהעבירם הלאה לתושבי המדינה. אוגנדה ידועה בתנאים המוצלחים ובמשאבים טבעיים רבים, ההופכים אותה לאתר אידיאלי לגידולים שונים כגון קפה, תה, סוכר ועוד. האתגר הגדול ביותר העומד בפניהם היום, המונע מהם לפרוץ קדימה הינו ידע ונסיון טכנולוגי, אותו הם מקווים לרכוש כאן בישראל.

פרסומים אחרונים
Agriculture StudentsAgrostudiesAmbassadorEcuadorGraduateshorticultureInternshipirrigationKfar SilverNetafimPhilippinessprinklersstudentsTechnologyTomatoesZambiaאגרוסטאדיסאגרוסטדיזאגרוסטדיסאגריטקאוגנדהאקוופוניקהבורקינה פאסוביקור רשמיהדריםחוות הדגמהחקלאותיזמותישראלמחקרמיםמלאווינקודת מבטנשיא פרוסטודנטיםעבודת גמרענביםפלפלפלפליםקניהרואנדהרופיןשיתוף פעולהשרת החוץתפוזים